• Неодамнешно
Iphone Xs Ма Хард Стакло Дизајн Tpu Случај
zoom_in

Iphone Xs Ма Хард Стакло Дизајн Tpu Случај

DEN 399.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Apple apple iphone xs max заштитен капак. Дизајн За Поддршка на калено Стакло : Вграденото Калено Стакло го задржува чувството на стакло на уредот.Двослојна заштита изработена од Цврста Рамка НА ТПУ и тело од поликарбонатна обвивка + Поддршка Од Калено Стакло.Целосна Заштита : Повисока Од уредот за заштита на предниот екран и задната камера. Овој iphone xs макс хард стакло дизајн tpu случај е одличен заштитен капак точка на царинење цена под 1 10 не можеш да пропуштиш. Apple apple iphone xs max заштитен капак. Заштитен Капак.

Избор на купувачи..