• Неодамнешно
Титан Стрелаштво Бакнувач Копче, Абс Пластика, 161, Црна
zoom_in

Титан Стрелаштво Бакнувач Копче, Абс Пластика, 161, Црна

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Копчето За Бакнувач Титан 161 е совршено за стрелецот кој бара конзистентност при цртање до поставена точка за прицврстување секој пат или почетник учење соодветна техника. Изработен Од Мек Полимерен Абс Пластичен материјал за да не го иритира аголот на устата, доаѓа со два метални клипови, така што ќе можете да го инсталирате за неколку минути со кој било пар клешти за тропање. Тежи 0,05 килограми. Титан Стрелаштво Бакнувач Копче, Абс Пластика, 161, Црна. Совршено За Стрелецот Кој бара Конзистентност. Доаѓа Со Два Метални Клипови. Изработен Од Мек Полимерен Материјал. Тежи 0,05 килограми.

Избор на купувачи..