• Неодамнешно
Патување Колекција Жени Шани Тру Удобност Пена Клин Пета Еспадрил Сандали
zoom_in

Патување Колекција Жени Шани Тру Удобност Пена Клин Пета Еспадрил Сандали

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете ги вашите ансамбли со Колекцијата Шани По Патување. Пржените платнени горни делови и деталите за еспадрил со плетенка додаваат текстуриран изглед на плажа на оваа сандала. Подножјето од 4 mm tru comfort foam додава поддршка и клин пета ви дава малку подигнување. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е свечен, деловен или секојдневен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Клин . Висина на платформата : 1-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Платно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Сандали. Повик.

Избор на купувачи..