• Неодамнешно
Тимотеј Отворено Седиште Багрем Дрво Пресек Троседот И Клуб Стол Во Собата, Тиково Заврши, Црвено
zoom_in

Тимотеј Отворено Седиште Багрем Дрво Пресек Троседот И Клуб Стол Во Собата, Тиково Заврши, Црвено

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

МОДУЛАРЕН : ОВОЈ дел содржи одделни парчиња за да можете да го организирате вашиот мебел по ваш вкус, вклучително и вградени брави за да не се движи вашиот сет. Рачно Изработени Детали.МОДЕРЕН СРЕДЕН ВЕК : Нашиот комплет за софи нуди модерен изглед во средината на векот на вашиот двор со чисти линии и недооценен изглед. Боја На Перница : Црвена. Димензии на седиштето : 28,00 инчи длабок x 25,50 инчи широк x 10,25 инчи висок. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Седејќи до шест лица, овој модуларен сет може да се организира на кој било начин што ви се допаѓа, што го прави овој сон за оние кои сакаат да го персонализираат својот простор за живеење. Клуб Стол Димензии : 30,25 инчи длабоко х 30,25 инчи широк х 26,50 инчи висок. Димензии На Софата на десната И Левата Рака : 30,25 инчи длабок x 58,25 инчи широк x 26,50 инчи висок.ДРВО ОД БАГРЕМ : Направено Со дрво од багрем што носи елегантен и егзотичен изглед во вашиот простор, ова издржливо тврдо дрво природно издржува елементи на отворено и нема да потемни со текот на времето.Започнете го летото правилно со прекрасен комплет софа на отворено, кој ќе ги има вашите гости во стравопочит од вашиот вкус во декор. Висина на раката : 26,50 инчи. Дрвото од багрем е совршено како цврста, тешка рамка која се спротивставува на абење.ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за овој сет. Оваа прилагодлива карактеристика е совршена за оние кои сакаат да ги прават работите свои.

Избор на купувачи..