• Неодамнешно
Самсонајт, СМЛ1262721041, Такер Ранец, 1, Црн
zoom_in

Самсонајт, СМЛ1262721041, Такер Ранец, 1, Црн

DEN 800.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ранец располага со посветен оддел кој има до 15.6" лаптопи за да го чувате вашиот уред безбеден додека патувате. Интегрираниот USB приклучок ви овозможува да поврзете пренослив батериски пакет (продаден одделно) за лесно полнење на вашите уреди. Џебот за пакување со брз пристап ви овозможува брзо да ги вратите често користените предмети. Паметниот ремен се прицврстува на рачките на вашиот исправен багаж за консолидирано патување. Стратешки обложен, задниот панел со воздушна мрежа нуди цврста поддршка за зголемена удобност. Прилагодливите ремени за рамо со Sономијата На С-кривата обезбедуваат прилагодливо вклопување само за вас. Два џебови за шишиња со вода ги држат вашите пијалоци и ги чуваат на дофат. Самсонит СМЛ1262721041, Ранец Такер, 1, преграда Со Црна Облога штити лаптоп од 15,6 инчи за време на патувањето. Интегрираниот USB приклучок овозможува лесен пристап до напојување. Џебот за брз пристап ви помага брзо да ги најдете често потребните предмети. Паметниот Ремен се прицврстува на рачката за багаж за консолидирано патување. Прилагодливите ремени за рамо нудат прилагодливо вклопување.

Избор на купувачи..