• Неодамнешно
Минерали Камео Контура Фондацијата Медиум 0. оз
zoom_in

Минерали Камео Контура Фондацијата Медиум 0. оз

DEN 384.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако сте во потрага за најдобрите во контурирање, не гледам подалеку од ЧИСТА Минерали Камео Контура Основа. Овој двостран дизајн има кремаста формула во две нијанси што се суши до совршенство во прав, создавајќи оптимална основа за започнување на денот. Оставете ја вашата кожа да блесне додека микросферите што рефлектираат светлина го истакнуваат вашиот природен сјај! Лесно се меша со вклучениот сунѓер од професионално одделение, фондацијата ги нагласува вашите карактеристики, истовремено минимизирајќи ги потемните области и фините линии. Извадете ги контурите на лицето со прекрасни нагласувања и слаби светла!. Нема потреба да страдате за вашата убавина, бидејќи комерцијалната мешавина на хидратантни креми и комплекс на церетин Од ПУР Минерали. Подмладена до помлад сјај со витамин А и керамиди, вашата кожа ќе ви се заблагодари бидејќи натриум хијалуронат ја привлекува влагата на површината, давајќи помек и помазен тон и текстура. . Најдобрата основа е на дофат на раката, што ви носи раскошен изглед кој трае од ден до ноќ. Во стапче два во едно, секој пат имате совршенство на контурата! 1. Двоен Крај Контурна Основа. Помага во обновувањето на сјајот на природната коса.

Избор на купувачи..