• Неодамнешно
Багажник За Палто, Дрво На Сала, Слободно Стоење, Куки, Влез, 70 Ж, Спална Соба, Метал, Црна, Современа, Модерна
zoom_in

Багажник За Палто, Дрво На Сала, Слободно Стоење, Куки, Влез, 70 Ж, Спална Соба, Метал, Црна, Современа, Модерна

DEN 429.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тргнете ги тие палта и шалови од столот и на оваа модерна; решетка за метални палта во индустриски стил! Одликувајќи се со 4 нивоа од 8 висечки куки кои лесно држат палта; завесете ги шаловите; или закачете неколку убави чанти како уникатно и стилско решение за складирање. Цврстата основа со 4 краци помага да се одржи тежината правилно распределена. Со задебелен мат финиш; оваа решетка за палто ќе го закотви тој агол од вашиот влез; спална соба; и вашата канцеларија за силен; современ изглед. Потребно е склопување димензии На Производот : 17,5 инчи Es l x 17,5 инчи Es W x 70,25 инчи Es H. Материјали : метал. Слободно стоење; модерен индустриски стил; решетка за метални палта од 4 нивоа со 8 висечки куки. Рамномерно распоредени; цврста метална основа со 4 краци. Куки со различна големина дизајнирани за лесно држење палта; џемпери; шалови или дури и чанти за стилски дисплеј. Разновидно решение за складирање за употреба во влезот; спална соба; канцеларија; или какви било мали простори. Елегантна црна мат фи.

Избор на купувачи..