• Неодамнешно
Бети Крокер Торта Од Джинджифилово И Мешавина Од Колачиња, 14. оз
zoom_in

Бети Крокер Торта Од Джинджифилово И Мешавина Од Колачиња, 14. оз

DEN 65.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наполнете ја вашата кујна со мирис на вкусни печива за неколку минути! Со Бети Крокер Торта Од Джинджифилово И Мешавина од Колачиња, можете да се почестите со колачиња или торта од джинджифилово во рерна во секое време од денот или ноќта. Подгответе се како мешавина за колачиња или мешавина за колачи-ќе одлучите! Уживајте како што е или истражете ги рецептите На Бети Крокер за ново преземање на оваа класика за колачиња.Повеќе од еден век, Бети Крокер е популарна креаторка на лесни, вкусни рецепти. Денес, кујната Бети Крокер сѐ уште обезбедува удобни, вкусни мешавини за десерти, замрзнувања и удобни опции за оброци и придружни јадења. И денес, сеуште можете да ги најдете истите производи со кои пораснавте на полиците за намирници. МЕШАВИНА за ПЕЧЕЊЕ : Направете торта од джинджифилово или колачиња што ќе ги сака целото семејство. БРЗО и ЛЕСНО : Уживајте во торта или колачиња во неколку едноставни чекори. БЕСКРАЈНИ ОПЦИИ : Подгответе се како мешавина од торта од джинджифилово или мешавина од колачиња. ДОБРИНА ОД ДЖИНДЖИФИЛОВО : Залак во меки и џвакани колачиња од джинджифилово или влажна торта од джинджифилово. СПЕЦИЈАЛНИ ПРИГОДНИ ЗАДОВОЛСТВА : Послужете третира со джинджифилово за слатки прослави и секојдневни моменти. КУТИЈА БЛУЗИ ЗА УЧЕСТВО ВО ОБРАЗОВАНИЕТО ПРОИЗВОД : Вратете им на училиштата Со Бети Крокер-Преземете Ја Апликацијата Бокс Блузи за да дознаете повеќе и започнете да заработувате готовина за училиштата што имаат потреба денес.

Избор на купувачи..