• Неодамнешно
Палмови Реси Скара Во Бронзена Рѓа Со Ласерско Сечење Алуминиум-Интегрирана ЛЕР
zoom_in

Палмови Реси Скара Во Бронзена Рѓа Со Ласерско Сечење Алуминиум-Интегрирана ЛЕР

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Надворешниот светилник На Дланките има живописен тропски дизајн инспириран од прекрасниот лист од дланка. Оваа надворешна тераса создава силуета од густ алуминиум со ласерско сечење, кој е комплиментиран Со завршна обработка На Бронзена ' рѓа и позадинско осветлување со интегрирана ЛЕР. УЛ.

Избор на купувачи..