• Неодамнешно
Ремек Дела Млб Њујорк Јенкис Спортски Играчки Воз
zoom_in

Ремек Дела Млб Њујорк Јенкис Спортски Играчки Воз

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уживајте во часови забава Со Млб Тим Возови колекција На Њујорк Јенкис Воз од ремек-Дела. Овој Ремек-Дела Млб Тим воз располага со дрвена играчка воз со вашиот омилен бејзбол тим логото и боите! Овој Млб Тимски Воз е компатибилен со повеќето дрвени железнички пруги од 1 инчи и е совршен подарок за сите деца, на возраст од 3 и повеќе години!.

Избор на купувачи..