• Неодамнешно
Детската Соба Од Ступел Игротека Правила Со Знаменца Во Ѕидна Уметност Со Сина Рамка Од Карен Зуковски
zoom_in

Детската Соба Од Ступел Игротека Правила Со Знаменца Во Ѕидна Уметност Со Сина Рамка Од Карен Зуковски

DEN 480.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Спремен за бесење. Димензии : 11 х 1,5 х 14 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и намалување. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Карен Зуковски (Фини И Зук).

Избор на купувачи..