• Неодамнешно
Јуниорс Стилето Глуждот Слаби Жан
zoom_in

Јуниорс Стилето Глуждот Слаби Жан

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

ТЕСНИОТ Жан ЗА Истегнување НА ГЛУЖДОТ XOXO во Црно тексас миење е направен во мешавина од памучно истегнување. Овој јеапан слабее и има ласкаво вклопување. КСОКСО. Глуждот Слаби Црна Жан. Рашири тексас. Среден Пораст На Јуниорите. 27 " инсем.

Избор на купувачи..