• Неодамнешно
Евроазиско Куче Американско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа
zoom_in

Евроазиско Куче Американско Знаме Знаме Платно Големина На Куќа

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тешко Знаме Со Големина На Полиестерска Куќа што мери приближно 28 х 40 инчи. Ова е знаме на столбот на ракавот што ќе одговара на стандарден декоративен столб на знамето. Печатени од двете страни на ткаенината со едната страна што ја отсликува другата страна. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел Од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Избор на купувачи..