• Неодамнешно
Стратон Дома Декор Sideан Страна Маса
zoom_in

Стратон Дома Декор Sideан Страна Маса

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова парче инспирирано Од Тулум ќе го донесе прекрасното чувство на карипскиот град во вашиот дом со Страничната Маса Од Sideан На Домашниот Декор На Стратон. Уметнички рачно изработен од бамбус и дрво, овој прекрасен дизајн сличен на rан не штеди детали, дури и потресената завршница додава автентичност на неговиот рустикален изглед. Оваа разноврсна табела е толку разноврсен акцент. Користете го како држач за растенија или ставајќи го покрај страничен стол за користење за да го ставите кафето додека читате добра книга. Мери 15,75" W x 15,75" W x 16,75" H; фиоката мери само 15,75" W x 2,75" H И нозете мерат 14" H. Спецификации : - Време На Пакување (денови) : 2 - Време на Испорака (денови) : 5 - Кутија 1 Висина : 16,14 - UPC : 7477135227047 - Кутија 1 Длабочина : 3,94 - Кутија 1 Ширина : 16.54 - бренд : Стратон домашен декор - кутија 1 тежина : 3.52 - длабочина на атрибутот (во) : 15.75 - димензии на атрибутот (во) : 16.75, 15.75, 15.75 - Должина : 3.94 инчи, Ширина : 15.75 инчи, Висина : 16.75 во рачно изработени од 60% дрво, кафеава, избришете ја со мека Крпа, Мери 15.75 Wx15.вкупно 75 dx16, 75 h, фиоката е со димензии 15,75 дијаметарх2, 75 h,нозете се со големина 14 h,увезени,земја На потекло : кина, ширина на артикалот : 15,75", Материјал : 60% Дрво.

Избор на купувачи..