• Неодамнешно
Не-Пропадна Спаниел Кокер Сад За Куче, Оз, Чаша
zoom_in

Не-Пропадна Спаниел Кокер Сад За Куче, Оз, Чаша

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие тешки Тежински не-Лизгачки шпаниел/кокер чинии се изработени од нерѓосувачки челик и се специјално дизајнирани за кучето со долги уши да ги спречи ушите да паднат во садот. 2-Спакувајте Не-Лизгачки Шпаниел/Кокер Сад За Куче, 8 Мл, 1 Чаша : Овие чинии имаат гумено дно што не се лизга што спречува лизгање и обезбедува поголема стабилност, така што вашето домашно милениче може да ужива во храната. Овој Иконски сад за храна за миленичиња од нерѓосувачки челик обезбедува удобност за вашето домашно милениче додека јаде или пие. Садот без гумен прстен е безбеден за миење садови и рачно измијте го гумениот прстен одделно.

Избор на купувачи..