• Неодамнешно
Делукс СОЛАРНИ Напојува LED Осветлена Патио Чадор-9 ' - Со Трговска Марка Иновации
zoom_in

Делукс СОЛАРНИ Напојува LED Осветлена Патио Чадор-9 ' - Со Трговска Марка Иновации

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој 9 ' Луксузен ЧАДОР За Двор Со СВЕТЛО На Соларна Енергија, Тен, е разноврсна ставка што се движи беспрекорно од ден во вечерна употреба. Платното е полиестер од 180 грама, така што е издржливо и подготвено да се спротивстави на елементите. Обезбедува многу сенка во жешките летни денови. Покрај тоа, работата со лесна чудак има опција за навалување за да се осигурате дека ќе бидете удобно заштитени без разлика во кое време од денот е. Чадорот за двор од 9' има квадратен соларен панел на врвот, кој ги напојува светлата долж ребрата на чадорот девет до 12 часа без потреба од електрична енергија. Светлата додаваат шармантен акцент на вашиот декор и обезбедуваат амбиент за вечерна забава. Можете да го проширите времето што го поминувате на вашиот двор или палуба и да уживате во времето под ѕвездите сами или со пријателите или најблиските. ОВОЈ предводен чадор за двор помага да се постави расположение за забава, романса или едноставна релаксација. 9 ' висока, операција на чудак, со опција за навалување. 8 Челични ребра, секое ребро има 4 LED светла. Карактеристики Црна Челична Обвивка и 180гр Полиестерска Ткаенина. Квадратниот соларен панел на врвот обезбедува блескава светлина која трае 9-12 часа (Не е потребна електрична енергија). Произведени Со Супериорен Квалитет од Иновации На Трговски марки.

Избор на купувачи..