• Неодамнешно
0.05 ctw Принцеза Сече Сина Сафир Волфрам Прстен Четка 2-Тон Жолто Злато IP Зачекори Работ Волфрам Карбид Свадба Бенд-септември Раѓање Камен Прстен - 14kt Жолто Злато Рамк?
zoom_in

0.05 ctw Принцеза Сече Сина Сафир Волфрам Прстен Четка 2-Тон Жолто Злато IP Зачекори Работ Волфрам Карбид Свадба Бенд-септември

DEN 8171.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

05ctw Принцезата Намали Сина Сафир Пасијанс Волфрам Свадба Прстен.Камен Инфокут / Облик : Сечење На Принцезата / Димензија : 2мм Х 2ммтотална Каратна Тежина : 0,05 кт секоја јасност : Тип II / Малку Вклученполски/Симетрија : Многу Добра~Прилагодена Политика За Прстен~ Ова е прстен НАПРАВЕН ПО НАРАЧКА. Ве молиме проверете дали сте ја нарачале точната големина.

Избор на купувачи..