• Неодамнешно
Орбита 3 4 & 1 Месинг Анти - Сифон Вентил Поправка Комплет - Прскалки Систем Вентили Пакет
zoom_in

Орбита 3 4 & 1 Месинг Анти - Сифон Вентил Поправка Комплет - Прскалки Систем Вентили Пакет

DEN 1995.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплетот за поправка на месинг од 3/4 инчи и 1 инчи вклучува заптивки и дихтунзи кои ги обновуваат повеќето марки месинг анти-сифон, атмосферски вакуумски прекинувач, аголни и вградени вентили. Комплетот вклучува делови кои се компатибилни и со 3/4-инчни и со 1-инчни анти-сифонски вентили. Неговата издржлива конструкција обезбедува години на сигурни перформанси. Поправки и 3/4-инчен. и 1-инчен. вентили. За орбитата 51001, 51002, 51016, 51006, 51007, 51016, 51017, 51052, 51053, 51059, 57065, 57066, шампион 100, 200, 300, 350, 466, 466п, иасп, иасва, ивба, ивбау, дожд птица/тревник асв, асву, ав, аву, св, вб, вбу, супериорен и хидро дожд. Издржлив, долготраен мијалник и дихтунзи. Висококвалитетна конструкција.

Избор на купувачи..