• Неодамнешно
'Нил Машки Реактор Назад Патент Полн Мокар
zoom_in

'Нил Машки Реактор Назад Патент Полн Мокар

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ново надградениот РЕАКТОР-2 е дизајниран за перформанси во пакет управуван од вредност. Совршена комбинација на истегнување и издржливост. Свежи бои и графики со стил кој е изграден да трае. Назад Поштенски-Лесен Влез. Стратешки Беспрекорни Лопатки Зони. Двојно Супер Печат Вратот. Надворешен Џеб За Клучеви со Јамка. Рачна Манжетна Бод Ракав Сидро. Крипто Колено Паџ. Ултрафлекс. Fluidflex_ Заштитен Ѕид. Залепени И Заслепени Шевови.

Избор на купувачи..