• Неодамнешно
100 ' Топло Бело ПРЕДВОДЕНА Божиќ Јаже Светла
zoom_in

100 ' Топло Бело ПРЕДВОДЕНА Божиќ Јаже Светла

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете уникатно осветлување на вашите празнични украси со овој флексибилен сет за светло за јаже. Топлите бели светла ќе обезбедат мек амбиент каде и да се поставени. Совршен за канцеларии дворови и ресторани. >. Карактеристики на производот : Боја : топло бело. Осветлена должина : 100' (30,5 метри). Приближна дебелина : 3/8" дијаметар. 12 " белиот оловен кабел. Супер светли LED светилки. Флексибилен и лесен за инсталирање. Дополнителни Карактеристики На Производот : Вклучува монтажни клипови и завртки за лесно поставување. Опремен со безбедносен приклучок и резервни осигурувачи. СЕРТИФИЦИРАН И одобрен за внатрешна или надворешна употреба. 120 волти 60 херци и 1,7 засилувачи 204 вати. Материјал(и) : Пластика/Жица Топло бело ПРЕДВОДЕНА Божиќ Јаже светла. Вклучува монтажа клипови и завртки за лесно поставување. СЕРТИФИЦИРАН И одобрен за внатрешна или надворешна употреба.

Избор на купувачи..