• Неодамнешно
Бронзена Мат Гроздобер Кригла Штанд
zoom_in

Бронзена Мат Гроздобер Кригла Штанд

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни и градинарски производи за секоја сезона. Нека овие производи станат вреден дел од вашиот живот. Мери 9,5 инчи Д х 12,8 инчи Ч, изработени од метал со рустикален антички финиш на потресена боја. 15 капацитет на кригла, мали плочи може да се постават на врвот на држачот, држени на место со жичаните краци. Нашите клиенти побараа повеќе дозвола на долниот ред и сега нашиот производ седи повисоко, дозволувајќи им на поголемите чаши да се одморат на долната кука. Донесете фарма, селски шик или рустикален изглед во вашата кујна, ставете ја на шалтер во близина на станицата за кафе или чај и ако тоа се извалка од прскање со пијалоци, лесно избришете со влажна крпа или сунѓер.

Избор на купувачи..