• Неодамнешно
Глобални Делови Дистрибутери Кабина Филтер За Воздух
zoom_in

Глобални Делови Дистрибутери Кабина Филтер За Воздух

DEN 224.16

Количина на стоки
check Достапно на барање

Филтрите за воздух во кабината се дизајнирани да ги намалат контаминатите додека се влеваат во кабината. Замената на филтерот во кабината рутински ја намалува прашината, алергените и мирисите што влегуваат во возилото. gpd препорачува менување на филтерот во кабината секој пат кога Системот A/C се сервисира Дизајниран да ги исполнува или надминува oe вклопување, форма и функција. Издржливост тестирана на секој нов дизајн. Го елиминира речиси целото загадување на издувните гасови. Ги отстранува алергените, поленот и прашината.

Избор на купувачи..