• Неодамнешно
Гвиеопда Новороденче Бебе Девојче Момче Облека За Благодарност Печатен Пуловер Со Долг Ракав
zoom_in

Гвиеопда Новороденче Бебе Девојче Момче Облека За Благодарност Печатен Пуловер Со Долг Ракав

DEN 244.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : ромперот за Новороденчиња е изработен од 95% памук, 5% полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Полна со убавина, ја прави вашата девојка да изгледа убаво и убаво. Спецификација : . Материјал : 95% памук, 5% полиестер. Пакет Вклучени : 1 x бебе девојки долги ракави ромпер. Вклучен Пакет : . 60t Должина : t36t Bust : t55tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. tttt T T T T T T Tt TT T 60 t Должина : t14, 17 t Bust : t21, 65 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 70 t Должина : t14. 80 t Должина : t40.

Избор на купувачи..