• Неодамнешно
Играчка За Гребење Мачки Во Форма На Глувче Петмејкер, 17,25 Л 12 В 1 Х
zoom_in

Играчка За Гребење Мачки Во Форма На Глувче Петмејкер, 17,25 Л 12 В 1 Х

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е смела, индустриска колекција која ќе даде изјава во вашиот животен простор. Со конструкција на бандаж, завртки и акценти на метални шипки ќе ви се допадне како овие парчиња го носат вашиот декор на ново ниво. Јазли, пукнатини, па дури и груби исечени рабови ги покажуваат оригиналните квалитети на дрвото. Нашиот лак завршува со светли и темни тонови овозможува природното зрно на дрвото да се покаже. Мачка Гребење Играчка-глувчето во облик 17.25 "х 12 " х 1".

Избор на купувачи..