• Неодамнешно
јуехао слама креативна покривка од бамбус слама од бамбус еднократно силиконско стакло слама чаша за вода кујнски гаџети
zoom_in

јуехао слама креативна покривка од бамбус слама од бамбус еднократно силиконско стакло слама чаша за вода кујнски гаџети

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме разберете дека поради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматски аберации. кујнски алатки кујна организација кујнски декор кујнски гаџети кујнски прибор комплет кујна организација и складирање кујнски додатоци кујнски душеци за складирање кујна кујнски прибор кујнски кабинет организатор домашна кујна кујнски материјали.Капакот седи добро на врвот за да спречи протекување и излевање, а исто така е многу чист. Материјал : Силикон + стакло + Боја на бамбус : Виолетова Големина : 6,4евизија 18,8 см/2,51 с € 7,40 инчи производот содржи : 1 € чаша вода : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-2см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Тоа е исто така совршен подарок За Божиќ и други церемонии. Може да се користи и како подарок за роденден. Со широк отвор за уста, лесно можете да ставите кафе во прав, коцки мраз, итн.Стаклената чаша е изработена од силикон за храна и одговара на повеќето држачи за чаши за автомобили. Исто така е полесно да се исчисти подоцна. Изработен од силика гел за храна : силика гел за Храна е безбедносен силикон не содржи никакви хемиски полнила или нуспроизводи и може безбедно да се користи во храната.Креативен Капак Од Бамбус Бамбус Слама За Повеќекратна Употреба Силиконски Стаклен Чаша За Вода Од Слама : Воздушно затегната бамбусова покривка : природниот бамбусов капак е атрактивен, безбеден и практичен материјал со висококвалитетен изглед за разлика од кое било друго стакло.Стаклената чаша е совршен подарок за семејството, пријателите и роднините. Силиконскиот ракав е достапен во различни бои за лесно идентификување на пијалоците на масата.

Избор на купувачи..