• Неодамнешно
Лабораторија Серија Про Е Се-Во-Едно Лице Третман За Мажи, 1. Оз
zoom_in

Лабораторија Серија Про Е Се-Во-Едно Лице Третман За Мажи, 1. Оз

DEN 944.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лабораториска Серија Про Е Се-Во-Едно Третман На Лице, 1.7 Оз Лабораториска Серија Про Е Се-Во-Едно Третманот за Лице смирува, навлажнува, поправа и матира. Тоа е формула за апсорпција на светлина која е ефикасна. Смирува иритација и црвенило. И хидрира и создава бариера за влага. Ги намалува линиите и брчките. Лабораторија Серија Про Е Сите-Во-Едно Лице Третман 1.7 Fl.оз/50мл.

Избор на купувачи..