• Неодамнешно
Пчеларник Беше Рамка, Удобен За Употреба Широко Користен Професионален Дизајн Пчеларство Практично За Употреба Сигурен За Употреба За Направете Кармин За Намамув
zoom_in

Пчеларник Беше Рамка, Удобен За Употреба Широко Користен Професионален Дизајн Пчеларство Практично За Употреба Сигурен За Употреба

DEN 3680.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Восочна Рамка за кошница, Погодна за Употреба Широко Користен Професионален Дизајн Пчеларство Практично За Употреба Сигурен За Употреба За Направете Кармин За Наведувај Спецификација На Пчели : Тип На Ставка : Рамка Од Пчелин Восок Материјал : Количина На Восок : 10 парчиња тежина : Прибл. 140гр / 4.9 Озпроизвод Големина : Прибл. 13х9см / 5, 1х3, 5инуси : Намами пчели, одржува мебел, прави кармин, масло за уста, може да се користи како Лек Пакет Листа : 10 х Пчеларник Восок Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Пчелин восок има одличен мирис и текстура, е безбеден и сигурен за употреба и може да се користи за привлекување пчели. Користејќи чист природен пчелин восок, тој е безбеден, нетоксичен и не иритирачки за кожата. Не оксидирани, не погодени од калапи, погодни за занаети, правење свеќи, масло за подмачкување и полирање мебел. Може да ја зголеми текстурата и сјајот на мебелот, не е лесно да се биде влажен и има функција против пукање.

Избор на купувачи..