• Неодамнешно
Бестар Конексион Креденца
zoom_in

Бестар Конексион Креденца

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Врвот е изработен од издржлива работна површина од 1" комерцијална одделение со меламинска завршница која се спротивставува на гребнатини, дамки и абење. Делукс 0,25 см пвц работ. Credenza има ефикасно управување со жицата. Оваа единица ги исполнува или надминува стандардите ЗА изведба НА ANSI/BIFMA. Склопувањепотребно : Y. висина на Предметот : 30.4. Точка длабочина : 23.4. Точка ширина : 71.1. Колекција : Конекција.

Избор на купувачи..