• Неодамнешно
Туреклос Жени Отворање Прстен Месинг Метални Кристални Прстени Прилагодливи Рачни Украси Девојка Девојки Дама Накит За Датира Партија Црвено
zoom_in

Туреклос Жени Отворање Прстен Месинг Метални Кристални Прстени Прилагодливи Рачни Украси Девојка Девојки Дама Накит За Датира

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Материјал : женскиот прстен е изработен од месинг, лесен и издржлив, кој може да се користи долго време.Отворена Големина : овој женски прстен е дизајн на отворање, можете слободно да ја прилагодите големината на прстенот според големината на вашата рака.Кристален Дизајн : овој женски накит е дизајн на црвен кристален декор, кој изгледа привлечно и модерен изглед.Повеќе Прилики : накитот за отворање е погоден за секојдневно носење, забава, состаноци, роденден и други прилики.Лесно Носење : овој женски прстен е прилагодлив, што е лесно и погодно за ставање и вадење на прстенот.Спецификација : Материјал : месинг.Боја : зелена, црвена, бела.Големина : прикажи како слики.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Женски Прстен. Материјал : женскиот прстен е изработен од месинг, лесен и издржлив, кој може да се користи долго време. Повеќе Прилики : накитот за отворање е погоден за секојдневно носење, забава, состаноци, роденден и други прилики. Кристален Дизајн : овој женски накит е дизајн на црвен кристален декор, кој изгледа привлечно и модерен изглед. Лесно Носење : овој женски прстен е прилагодлив, што е лесно и погодно за ставање и вадење на прстенот. Отворена Големина : овој женски прстен е дизајн на отворање, можете слободно да ја прилагодите големината на прстенот според големината на вашата рака.

Избор на купувачи..