• Неодамнешно
Блузи За Жени Мода Денот На Свети Паркет Печатење Работна Облека Со Кратки Ракави Со Врат Со Џебови 2XL
zoom_in

Блузи За Жени Мода Денот На Свети Паркет Печатење Работна Облека Со Кратки Ракави Со Врат Со Џебови 2XL

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со тантела исечен трендовски моден дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестерски Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 маица големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 22см/8.66" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 23см/9.06" Должина : 70см/27.56" големина : l биста : 116cm/45.67" рамо : 48cm/18.90" ракав : 24cm/9.45" должина : 72cm/28.35" големина : xl биста : 124cm/48.82" рамо : 50cm/19.69" ракав : 25cm/9.84" должина : 74cm/29.13" големина : xxl биста : 132cm/51.97" рамо : 52cm/20.47" ракав : 26cm/10.24" должина : 76cm/29.92" големина : xxxl биста : 140cm/55.12" рамо : 54cm/21.26" ракав : 27cm/10.63" должина : 78cm/30.71" големина : xxxxl биста : 146cm/57.48" рамо : 56cm/22.05" ракав : 28cm/11.02" должина : 80cm/31.50" големина : xxxxl Биста : 156cm/61.42" рамо : 58cm/22.83" ракав : 29cm/11.42" должина : 82cm/32.28" полиестер. Мека, Лесна, Растеглива. 2xl Црни Полиестерски кошули за женска ткаенина : лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил. Карактеристики : Женски врвови Со Кратки Ракави Со Дизајн На Јака на Вратот На Екипажот,Блуза за Жени. Појавување : Одлично за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима. Повод : овие женски блузи и блузи можат да бидат и за носење на тренинг, секојдневно, канцеларија, шопинг, забава, Одмор.

Избор на купувачи..