• Неодамнешно
Дуксер За Жени Долги Ракави V Вратот Ноќта На Вештерките Печатење Врвови Графички Качулка Обични Кошули Блуза Греј XL
zoom_in

Дуксер За Жени Долги Ракави V Вратот Ноќта На Вештерките Печатење Врвови Графички Качулка Обични Кошули Блуза Греј XL

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите најдобра услуга. Материјал : 95% Памук,5% Спандекс Бои : Црвена,Црна,Сива,Темно Сива,Портокалова Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ Должина На Ракавот : Долги Ракави Деколте : В Шема На Вратот : Дебелина На Печатење На Ноќта На Вештерките : Тенки Карактеристики : дуксер од тиква за жени; блузи За Ноќта на Вештерките за жени; Костими За Ноќта На Вештерките; Женски Блузи; Женски Летни Есенски Зимски Врвови; Кошули За Женски Стил : Секојдневен; модна сезона : fall; Зима; Пролетна Пригода : Ноќта На Вештерките; Фестивал; Забава; Дневно Слободно Време; Вклучен Е Пакет ЗА Патувања : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ ВРВОВИ МАТЕРИЈАЛ : Женски Врвови За Ноќта На Вештерките Е Изработен Од Мек Висококвалитетен 95% Памук,5% Спандекс. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : BEBUTTON 2023 sweatshirt за жени со долги ракави v вратот ноќта на Вештерките печати блузи обични графички маици кошули блуза. Можете да ги спарите овие женски кошули За Ноќта на Вештерките со различни стилови на мали додатоци, јакни, кардигани, за да создадете различни стилови. Повод : ова жени ноќта на Вештерките костими блузи се најдобри подароци за одмор за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Совршен за Ноќта на Вештерките, фестивалот, забавата, секојдневното слободно време, патувањата и други прилики. Сигурен сум дека ќе ви се допадне нашата облека!. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме од срце.

Избор на купувачи..