• Неодамнешно
Мини Бел Цвет Коса Клипови Со Кристал Симпатична Коса Иглички Декоративни Коса Клипови Свадба Коса Барети Невестинска Коса Додатоци За Девојки Жени
zoom_in

Мини Бел Цвет Коса Клипови Со Кристал Симпатична Коса Иглички Декоративни Коса Клипови Свадба Коса Барети Невестинска Коса Додатоци

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

20 парчиња Слатки Иглички За Коса Од Цвеќе Мали Штипки За Коса Шноли За Коса За Девојчиња Жени Додатоци За Свадба За Мали Деца За Невести Спецификацијапроизвод : Додаток За Коса За Цвеќе : 20 парчиња Клипови За Коса Мал Модел : Додатоци За Коса За Девојки Со Цветна Шема Боја : Клип За Коса Со Бел Цвет : Клипови За Коса За Бебиња околу 0,75 Инчи Материјал : Клипови За Коса За Мали Деца Од Издржлив Акрилик, Кристал И Метал Уникатен Дизајн : Малите Цветни Штипки За Коса Дизајнирани Во Цвеќиња Во Форма На Детелина Со Четири Лисја Со Дијамантско Јадро, Убави и Елегантни, Можете да ги Користите за Да Создадете Секакви Различни Фризури. Премиум Материјал : Изработен од издржлив акрилик, кристал и метал, тврд материјал, не е лесен за кршење. Цветните клипови за коса се дизајнирани со тока, која го одржува клипот цврсто во вашата коса, така што не е лесно да се олабави или лизне. Мини Големина : Секој клип за коса со цвет е со дијаметар од околу 0,75 инчи, кои се слатки и мали. Лесните клипови се лесни за носење и нема да ја оптоваруваат вашата коса или скалп. Погоден За Многу Прилики : Извонредни цветни штипки за коса за жени и девојки се погодни за многу прилики, како што се секојдневна употреба, свадби, матури и забави за да се издвоите од толпата. Совршен Подарок : Фенси клипови за коса се прекрасни подароци за вашата сопруга, мајка, ќерка и пријатели на сите важни фестивали и честитки, Како Што Се Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, роденденот итн.

Избор на купувачи..