• Неодамнешно
кислород сензор-ое тип нгк Одговара изберете: САТУРН СЛ2, САТУРН СЦ2
zoom_in

кислород сензор-ое тип нгк Одговара изберете: САТУРН СЛ2, САТУРН СЦ2

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сензорот ЗА Кислород НТК е Специјалист За Сензори за увоз и домашни апликации. Основани под семејството на производи НА нгк, Сензорите ЗА Кислород нтк се дел од нашата постојана посветеност да ги рационализираме видовите производи и да ја зголемиме покриеноста. Компанија за керамика во нашето јадро, НТК користи најсовремена технологија која овозможува контрола на керамиката што се користи во нашите сензори за кислород од суровина до готов производ. НТК е најголемиот светски снабдувач и производител на оригинална опрема сензори за кислород. Комбинирајќи експертиза со иновации, Сензорите ЗА Кислород НТК нудат супериорно вклопување, форма и функција. Нтк Сензорите за Кислород се опширно тестирани за време на производството за да гарантираат квалитет и сигурност што ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕ. Бидејќи новите возила вклучуваат поврзани и автоматизирани технологии, верувајте Му На Специјалистот За Сензори за целосна поддршка на пазарот и технологија за апликација ЗА ое. Нтк Ое Тип Кислород Сензор.

Избор на купувачи..