• Неодамнешно
Патување Колекција Жени Лимма Шилести Палци Високи Чизми До Глуждот
zoom_in

Патување Колекција Жени Лимма Шилести Палци Високи Чизми До Глуждот

DEN 590.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Неверојатната убавина што ви е потребна за сезоната Лимма бути Со Колекција На Патувања. Ова ласкаво веганско кожено стилето нуди сончев изглед со зашилен прст и силуета со висок глужд. Влезот со патент и влошката од пена од 4 mm tru comfort го прават овој изглед лесен за лизгање и стоење. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 5 1/2 инчи. Врвен Обем : 10 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Избор на купувачи..