• Неодамнешно
Палацо Панталони со широки Нозе За Жени-Лежерни Панталони Со Висок Струк Плус Големина
zoom_in

Палацо Панталони со широки Нозе За Жени-Лежерни Панталони Со Висок Струк Плус Големина

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Сомотски Обични Цврсти Еластични Панталони За Половината Долги Прави Панталони. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилски И модни Цветни ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : . Сезона : Лето, Пролет. Пол : Жени . Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. >. Што добивате : 1xwomenени панталони. каузални панталони за жени. спортски панталони за жени. женски летни панталони. јога панталони за жени. летни шорцеви за жени. јога шорцеви за жени. ленени панталони за жени. широки панталони за нозе за жени.

Избор на купувачи..