• Неодамнешно
73 Надувување Кафеава И Виолетова Плоштад Чоколадо Бо Дизајниран Базен Сплав Плови
zoom_in

73 Надувување Кафеава И Виолетова Плоштад Чоколадо Бо Дизајниран Базен Сплав Плови

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одамна пристигна слаткото лето. Чувајте го вашиот базен организиран оваа година со овој симпатичен остров со преголема големина. Дизајниран да имитира прекрасно завиткана кутија со вкусно чоколадо овој плови сигурно ќе ви завидува на базенот. Совршен за тинејџери и возрасни! Карактеристики на производот : Вклучува комплет за поправка на пвц лепенка за возраст од 13 години И повеќе Доаѓа Со плови во форма на квадрат со дизајн на чоколадна кутија Кафеава основа со розова виолетова сина кафеава и бела Чоколада плови акцентирани со печатена златна лента ова Не е уред за спасување живот-секогаш држете ги децата на повидок на брз и лесен дофат Кога се Во вода Со Вас Препорачани И За Внатрешна И За надворешна Употреба Димензии : 10"H x 73"W х 73"Д МАТЕРИЈАЛ(И) : најлон/винил забелешка : бродовите се рамни и не доаѓаат надуени кафеави И виолетови Пловечки плоштади На Надувување. Плови акцентирани со декоративни печатени златна лента. Изграден од тежок винил; вклучена е лепенка за поправка на пвц.

Избор на купувачи..