• Неодамнешно
Женска Мода Секојдневен Ден На Независноста Печатени Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза
zoom_in

Женска Мода Секојдневен Ден На Независноста Печатени Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза

DEN 331.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен Летен Подарок! НА Продажба НЕГОАВЕЈ Висококвалитетни Жени 2023 Лето Лабава Обична Кошула Со Кружен Врат Со Кружен Врат Со Кратки ракави Црвена XLGender : Женска Метаријална : 95% Полиестер, 5% Spandex Color : Red Size : XLPattern : шарен стил на Деколте за Печатење : стил На Тркалезен Ракав : Краток Ракавокојка : Совршен За потребите на женскиот летен фустан! Тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите!Што добивате : 1 Компјутер Женска Кошула Маица Со Кратки ракави, Обична, ролна ракав, Основни маици со декорација на предниот џеб, Толку слатки врвови Лабави кошули. Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате! Обичната кошула е ткаенина што дише, Добро изработена. Не проѕирно. Едноставен, шик и прекрасен врв за лето, можете да го спарите со фармерки или хеланки оваа маичка дише и одлична за носење цел ден. Класична маичка со кратки ракави со дизајн на странично разделување, отпечатена со Ленти. Погоден за сите типови на тело. Одликувајќи се со технолошка ткаенина што ја отстранува влагата што ве одржува удобно и суво. Рашири материјал, дизајн со круг вратот, шик високо-ниско намалување, секојдневен стил блузи, жени лето блузи, жени повик туника блузи. Совршено е за сите сезони. Рачно перење или Машинско перење во ладна вода, закачете се да се исуши.

Избор на купувачи..