• Неодамнешно
Алохаидивио Карго Панталони За Мажи,Машки Висококвалитетни Искинати Личности Маскирни Шевови Тренд Тексас Шорцеви
zoom_in

Алохаидивио Карго Панталони За Мажи,Машки Висококвалитетни Искинати Личности Маскирни Шевови Тренд Тексас Шорцеви

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машки висококвалитетни искинати личности маскирни шевови тренд Тексас Шорцеви Карактеристики : 1.Карактеристики : Обичен Панталон 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Пролет Пол : Мажи Прилика : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно, Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Големина На Машки панталони. Големина НА етикетата САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Половината М Медиум 31 6 10 36 79см/31.10" 106см/41.73 "54см/21.26" Големина : М Големина. : Средна големина На Етикетата : 31 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 79см/31.10 "Колк : 106см/41.73" Должина : 54см/21.26 "1 10 човек фармерки панталони, човек панталони товар. лесни машки пот панталони, спортски панталони мажи. менс шорцеви дозвола, машки шорцеви товар. машки шорцеви товар големи и високи,летни панталони за човекот. Црн Петок, Сајбер Понеделник.

Избор на купувачи..