• Неодамнешно
Гдфун Мода Жените Почвата Боја Возбуда Ракави V-Вратот Обичните Тенкови Блузи маици кошули за жени
zoom_in

Гдфун Мода Жените Почвата Боја Возбуда Ракави V-Вратот Обичните Тенкови Блузи маици кошули за жени

DEN 95.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 85-90см/33,46-35,43" Должина : 68см/26,77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90-95см/35,43-37,40" Должина : 69см/27,17"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95-100см/37.40-39.37" должина : 70см/27.56"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 100-105СМ/39.37-41.34" должина : 71см/27.95"големина : 2xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 105-110СМ/41.34-43.31" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : 3xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 110-115cm/43.31-45.28" должина : 73cm/28.74"✿полиестер✿функција : v-вратот, жените без Ракави лабава маица.✿Дизајн : овој симпатичен дамски резервоар е симпатичен со вратот на возбуда. Задолжително за вашето лето!✿Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери✿Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Одлично за топло време.Стил : Секојдневен, Моден Како да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија : Одговара на големината пол : Женска Пригода : Дневно,Мода ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето што добивате : 1xwomenени Блузи Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова Кошула која е совршена за секоја пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Избор на купувачи..