• Неодамнешно
Брентвуд Апарати Компјутер-486в 8 - Чаша Топол воздух Пуканки Производител
zoom_in

Брентвуд Апарати Компјутер-486в 8 - Чаша Топол воздух Пуканки Производител

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Белата Брентвуд Апарати 8 - Чаша Топол Воздух Пуканки Производител се појавува до 8 чаши здрава, масло слободен пуканки во само 2 до 3 минути. Уживајте во заштедите 4 пати користејќи лабави јадра преку микробранови кеси. Пуканките се појавуваат директно во вашиот сад. Следете ги вклучените рецепти за да создадете свои гурмански пуканки! Отстранливите делови го прават чистењето брзо. Прави до 8 чаши пуканки за 2 до 3 минути. Не користи масло за здрава ужина. Заштедува пари со користење на лабави јадра. Капакот со двојна намена служи како плех за топење на скупер и путер. Пуканки се појавуваат право во сад. Лесни за чистење отстранливи делови. c ETL (R) одобрени.

Избор на купувачи..