• Неодамнешно
Acdelco Gold Double Platinum Spark Plug 41-810
zoom_in

Acdelco Gold Double Platinum Spark Plug 41-810

DEN 1439.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Acdelco Gold (Professional) Double Platinum Spark Plug е високо квалитетна алтернатива на деловите од оригиналната опрема (OE). Овие двојни приклучоци за искри на платина се врвни приклучоци за задниот дел, и се високо квалитетна замена идеална за многу возила на патот денес. Со бакарно јадро и двојно платина влошки на централната електрода, овие приклучоци се дизајнирани да испорачуваат долготрајни перформанси. Овие премија за замена на приклучоците за замена на задниот дел се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Делови за злато Acdelco (професионални) се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција, што ги прави паметен избор за возила „Generalенерал моторс“, како и повеќето прави и модели, вклучително и специјални апликации. Овие висококвалитетни делови се поддржани од Generalенерал моторс. Некои златни делови од Acdelco можеби порано се појавија како Acdelco Professional. Acdelco Gold Double Platinum Spark Plug (Пакет од 1) 41-810.

Избор на купувачи..