• Неодамнешно
Брудер Сканија Либхер Крејн Трак
zoom_in

Брудер Сканија Либхер Крејн Трак

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Камион Со Кран Сканија Либхер Од Брудер им нуди на децата реална и активна забава за играње. Бумот се протега до 50 инчи висок, со продолжено парче што се прилепува до крај. Телескопскиот и прилагодлив за висина работи со патентиран цилиндар за прилагодување и има уред за брзо и бесшумно спуштање на куката за леење. Постојат 4 апарати (стабилизаторски нозе) за да се обезбеди највисок степен на стабилност, како и, контра тежина што може да се наполни со песок за да се балансира товарот на кран. Камионот СКАНИЈА има ретровизори и врати и меки гуми слични на гума. Кабината На Операторот има лизгачка врата на панелот за лесен пристап и кран се врти 360°.

Избор на купувачи..