• Неодамнешно
Домашен Мебел Шелдон Тафтуван Отомански Во Лаванда Ткаенина Со Кафе Завршени Дрвени Нозе
zoom_in

Домашен Мебел Шелдон Тафтуван Отомански Во Лаванда Ткаенина Со Кафе Завршени Дрвени Нозе

DEN 2079.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создадете пријатна просторија за седење во вашиот дом со оваа дневна соба отоманската. Совршен за одгледување семејства кои бараат мека и кадифна алтернатива на масичката. Класичен облик на коцка со цевки и тафтувани детали. Преуредување на вашата дневна соба Со Авенија Шест Шелдон тафтувана отоманската. Димензии : 21.75 W x 21.75 D x 18.5 H во. Тапацир од ткаенина со робусни дрвени нозе. Изберете од достапните опции за боја на тапацир. Тафтуваните детали и облогата на цевките додаваат шик привлечност. Разновидна форма на коцка. Стилски, современ дизајн.

Избор на купувачи..