• Неодамнешно
Груб Водич За Психоделична Салса-Винил
zoom_in

Груб Водич За Психоделична Салса-Винил

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Груб Водич го истражува жестокото влијание на психоделијата врз салсата, од нејасните тропски гитари од шеесеттите и седумдесеттите до денешните врвни ленти кои експериментираат со чудни и прекрасни психоделични звуци. Овој Груб Водич го истражува жестокото влијание на психоделијата врз салсата, од нејасните тропски гитари од шеесеттите и седумдесеттите до денешните врвни ленти кои експериментираат со чудни и прекрасни психоделични звуци.

Избор на купувачи..