• Неодамнешно
Випет Бебе И Мали Девојчиња Срце Роза Фолија Печатење Јакна И Сноубиб, 2-Парче Снег Лигавче Во Собата, Големини 12М-4Т
zoom_in

Випет Бебе И Мали Девојчиња Срце Роза Фолија Печатење Јакна И Сноубиб, 2-Парче Снег Лигавче Во Собата, Големини 12М-4Т

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашето мало девојче ќе биде подготвено за снежен ден во овој симпатичен комплет снежни костуми со печатено срце од фолија. Одликувајќи се со пријатна сноубиб со прилагодливи ремени за совршено вклопување и соодветна јакна за совршен комплет за надворешна облека. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 јакна и 1 лигавче за снег. Карактеристики на јакна : Прикачена хауба со облоги од вештачко крзно; патент напред; долги ракави; печатење на срцето од фолија. Карактеристики на сноубиб : стил на влечење; патент напред; руно обложено; прилагодливи ремени за рамо; гами на глуждот. Випет Сет За Снег За Девојчиња И Мали Девојчиња.

Избор на купувачи..