• Неодамнешно
Бахман Возови О Скала Божиќ Село Трамвај Подготвени Да Се Кандидира Електричен Воз Во Собата
zoom_in

Бахман Возови О Скала Божиќ Село Трамвај Подготвени Да Се Кандидира Електричен Воз Во Собата

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Селски Трамвај " Божиќ " Авто Обратна Сет-На30 Скала-Работи на ХО Песна. Нашиот Селски Сет За Улични Автомобили има електронски систем За Автоматско превртување e-Z strack® кој е совршено решение за транзит на патници од точка до точка на вашиот распоред. Со контролер со променлива брзина за да ја одредите стапката на патување, можете да уживате во возењето додека вашиот град или град оживува! Карактеристиките вклучуваат : уличен автомобил со фарови и осветлена внатрешност, променлива контрола на брзината,4 парчиња од 18" радиус закривен, Автоматско превртување на e-Z track®, 3 парчиња 9" директно, Автоматско превртување e-Z track®, 1 парче директно e-Z track® со прикачена станица куќа, 1 хејс браник, илустрирана инструкција. Божиќ Село Трамвај Заврши Подготвени Да Се Кандидира Холидеј Улица Автомобил Во Собата. Совршен За Детални Распореди На Возови Во Селото За Одмор-Оддел за Комплименти 56 И Згради Во Селото Лемакс. Вклучува; Празник Украсени Трамвај со Фарови и Осветлени Внатрешни Работи. Вклучува Бахман Никел Сребрена Авто-Обратна Е-З Песна® . На30 Скала-О Скала Тесен Модел Мерач Кој Работи на ХО Песна.

Избор на купувачи..