• Неодамнешно
Бомбардер Бадонк-А-Донк Висок Тон Хард Мамки 1 2 Коска Портокалово Грло оз
zoom_in

Бомбардер Бадонк-А-Донк Висок Тон Хард Мамки 1 2 Коска Портокалово Грло оз

DEN 208.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бомбардерот бадонк-А-Донк солена вода е изграден за да ги издржи најтешките морски средини и дизајниран да ги имитира движењата на паничниот плен, Бадонк-А-Донк е дизајниран да биде најдобрата мамка за солена вода што можете да ја купите! Врвната мамка за вода Бадонк-А-Донк е совршена за мирни денови и чисти услови на вода поради суптилен штракаат што примамува удари без да плаши риба. Тој е дизајниран одвнатре-однадвор со хардвер и компоненти со тешка солена вода. Оваа врвна вода го шета кучето со најдоброто од нив. Бомбардер Бадонк-А-Донк Висок Тон Тешко Мамки 3 1/2" Коска Портокал Грлото 1/2 мл. : Штракаат со висок тон привлекуваат риби во матни води. Солена вода одделение хардвер и компо. Одличен имитатор На Лопен. Обрасци на бои за да одговараат на целата сточна храна. Многу фрлен.

Избор на купувачи..