• Неодамнешно
Panduit Tx6 - Категорија Перформанси-Лепенка Кабел-Rj - Да Rj - - Ft-Tip-Cat-Ieee 802.3 на-Подигната, халоген-слободен, Snagless, Заглавени - Оф Бело
zoom_in

Panduit Tx6 - Категорија Перформанси-Лепенка Кабел-Rj - Да Rj - - Ft-Tip-Cat-Ieee 802.3 на-Подигната, халоген-слободен, Snagless,

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Panduit TX6-28 Категорија 6 Перформанси-Лепенка кабел-RJ-45 (M )ДО RJ-45 ( M) - 8 ft-TIP-CAT 6-IEEE 802.3 на-подигната, халоген-бесплатно,snagless, заглавени - оф бело. Категорија 6 / Класа Е, ВРВ, мал дијаметар лепенка кабли ќе бидат изградени од 28 AWG, незаштитен, извртени пар, заглавени бакар (двојно оценет CM/LSZH) кабел со модуларен приклучоци со високи перформанси. Лепенките се нудат во повеќе должини и бои за флексибилност на дизајнот. Овој tx6-28 категорија 6 перформанси-лепенка кабел-rj-45 (m) до rj-45 ( m) - 8 ft-tip-cat 6-ieee 802.3 на-подигната, халоген-бесплатно, snagless, заглавени - оф белата е одлична ставка за кабли/адаптери за мрежни кабли по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Тоа е сосема нов предмет што доаѓа до вас спакувани добро и бродови брзо! Кат 6 СОВЕТ. Должина на кабелот : 2,44 м. кабел стандард : Cat6. Кабелска заштита : У/СОВЕТ (ВРВ). Конектор 1 : РЈ-45. Конектор 2 : РЈ-45.

Избор на купувачи..