• Неодамнешно
Женска Удобност Меки Чорапи Со Низок Крој, Црна И Виолетова Големина до 9
zoom_in

Женска Удобност Меки Чорапи Со Низок Крој, Црна И Виолетова Големина до 9

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ханес Женски Комфортсофт Лагер Чорапи Мек, издржлив памук со прстен за дополнителна удобност. Направено со допир на спандекс за истегнување и одлично вклопување. Доаѓа во основите и модните бои. Достапно во удобен 3-Пакет на избрани бои. Содржина на ткаенина : Полиестер/спандекс/друго. 5-9. Црна/Виолетова. Жени. Ханес.

Избор на купувачи..