• Неодамнешно
Жица коса Чоколадо И Тен Дакел Свети Патрик Ден Знаме Градина Големина
zoom_in

Жица коса Чоколадо И Тен Дакел Свети Патрик Ден Знаме Градина Големина

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подароци од дакел, колекционерски предмети од Дакел, подароци И колекционерски предмети За Денот На Свети Патрик. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Нашите украсни знамиња одговараат на повеќето градинарски штандови со стандардна големина кои се продаваат одделно. Двострано 2 Слојно Градинарско Знаме Со Голема Тежина Отпечатено Од Двете Страни на знамето. Градинарско Знаме. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Зборовите на знамето може правилно да се читаат од двете страни на знамето на градината. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина.

Избор на купувачи..